1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Деца-таленти

Дискусија во форумот 'Деца' започната од melpomena, 14 април 2012.

 1. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  1,898
 2. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Стефанија Гаштарска
  Неверојатно талентирана балерина. На 16 години го живее својот сон. Учи и игра во најдобрата светска академија и театар. Болшој театар. Браво Стефи
   

Сподели: