1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Деца-таленти

Дискусија во форумот 'Деца' започната од melpomena, 14 април 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
   
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  ке се исшлепува и возрёсниот покрај детево (inlove)
  !
   
  На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Баш пред 2-3 недели го слушав детенцево. Ми се допаѓа како свири, но се гледа дека е растено со музичари кои уште од многу мало сигурно го учеле. Како и да е, одличен е малиов, секоја чест за него.
   
 7. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  а тој и е мал,а тоа дека е растен мегу родители музичари не го гледам како негативност во неговиот талент
  сеак фала ти на одговорот.
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Не реков дека тоа е негативност во неговиот талент, напротив супер е што неговите родители го подучиле уште од мал и го поттикнале неговиот талент зашто талент без работа е џабе. Иако е мал има извонредна техника и брзина, но мора да се надоградува за да стане вистински музичар.
   
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757

Сподели: