Деца-таленти

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Со некои свои таленти децата не оставаат без здив.По тој повод тема специјална за нив.Тие се нашето најголемо богатство,нашата иднина,нашиот поттик за животот..Диана Казакевич-Украина

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
И конечно ја најдов....видеото со девојченцево ми е омилено:wub...Ради неа и ја отворив темата:giggle
Izabelle Nataline
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
детево ке биде шампион во џиу џицу - кој се разбира во овој спорт ,знае што зборам ...

во следна прилика ке ви постирам видео од мојот внук кој има само 1 год и 4 месеци и ненормално одлично ракува со ајфон и хтц ... само да најдам време да идам до кај него и да го снимам ...
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
ова не е насилство, ова ти е спорт :) ова е борење, со тек на време малиот ке почне да учи и џиу џицу, па после ке му треба и стенд ап - и спремен е за во УФЦ (happy)