1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Деца-таленти

Дискусија во форумот 'Деца' започната од melpomena, 14 април 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Со некои свои таленти децата не оставаат без здив.По тој повод тема специјална за нив.Тие се нашето најголемо богатство,нашата иднина,нашиот поттик за животот..
  Диана Казакевич-Украина


   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 2. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Мај мен
   
  На parvati и Гонзо им се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757


   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  И конечно ја најдов....видеото со девојченцево ми е омилено:wub...Ради неа и ја отворив темата:giggle
  Izabelle Nataline
   
 5. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  детево ке биде шампион во џиу џицу - кој се разбира во овој спорт ,знае што зборам ...


  во следна прилика ке ви постирам видео од мојот внук кој има само 1 год и 4 месеци и ненормално одлично ракува со ајфон и хтц ... само да најдам време да идам до кај него и да го снимам ...
   
 6. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  уште волку мали на ова насилство ги учат?:eek:
   
 7. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  ова не е насилство, ова ти е спорт :) ова е борење, со тек на време малиот ке почне да учи и џиу џицу, па после ке му треба и стенд ап - и спремен е за во УФЦ (happy)
   
 8. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Талент за глума можеби:biggrin Преслатко ми е девојчево :sram
   
  На Gemini, важна, melpomena и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  :rofl
   
  На важна, street_chic и Mila Kunis им се допаѓа ова.
 10. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
   
  На Caci и The_Mayor им се допаѓа ова.

Сподели: