1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес носев...

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Marrie, 19 февруари 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Фармерки, дуксер, патики и јакна. :)
   
 2. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Денес цел ден во пижами низ дома :D
   
  На Bibi@ и end. им се допаѓа ова.
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  црни работнички пантолони, црно палто, црна капа....не за џабе не викаат црните стрели на Веле (RIP)
   
 4. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Фармерчиња, розево блузиче и црно џемперче, црни чизми, црно палтенце.
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 5. end.

  end. Полноправен Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  78
  фармерки,циклама блуза,патики,црно палто :)
   
 6. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Ролка, џемперче, фармерки, чизми, јакна и ташна...
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  [​IMG]

  и фармерки :)
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Фармерчиња,блузка и паткички :D
   
 9. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  високи жолти патики , црни фармерки бела маичка и жолто палто
   
 10. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Кафеави фармерки, кремова кошула со кафени линии, црни патики, црно палтенце, кафена марама и шарена чанта..Хух
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: