Денес носев...

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
....ја ноф дукс (девојка ми ми га купи),фтор пут га носу,прф пут вино расипа на њега(несмасно дете) ама испрало се,добро е : )
а доле фармарке едни такви плави а у џ б . . .

забраи да кажу дека дукс е цел у црно бели тија такви натам наам линие, сс капуљачу, и мноо ми е убаф....дукс : )
 

Marama

Нов член
21 февруари 2012
14
7
3
26
Хеланки ( некоја си цигла боја) кафеава блуза, кафеави Уг чизми и кожно палто :D
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Темно кафена ролка, цигла боја џемперче, фармерки и кафени гумени чизми и кафена јакна за на школо.
Фармерки, сива туника, сиви гумени чизми и кајсија џемпер во улога на јакна за после школо.
 

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
524
753
93
Los Angeles!
уште сум по пижами, ама ке носам фармерки, чизми со висока потпетица ( пошто ниско немам :p ) и нешто интересно и немаааааааааааам појма, ајдеее некој предлог пошо треба чај да пијам со еден интересен дечко :cool:
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
Денес искрено како циган бев,пошто набрзинка се спремив,облеков де:trepka и право кај другарка
 

Minnie

Активен Член
18 февруари 2012
125
127
43
Somewhere over the rainbow