Денес носев...

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
802
693
Денес не сум излезена од дома, цел ден во пижамчиња и елече и топлинки.
Е сега, за некое време сум во план да излезам, и ќе носам сиво блузиче, фармерки, црни чизми, црно палтенце, црно ташниче и црно капче со топуфче :)

Вие? :D
 
  • Like
Реакции: Minella and Dee Dee

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Цел ден бев дома, значи тренерка и блузон за по дома
 

Dee Dee

Истакнат Член
Епа вака..До 2 ипол бев на шиироки пижамки,после си облеков црна блуза со кафеави букви,кафени хеланки,црни чизми,црно-кафена марама и кафена јакна и откога се избањав сека си облеков пижамки.. :D
 
  • Like
Реакции: parvati and Hexasto