Денес носев...

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
376
516
393
Лилави пижами..цееееееллооо време:biggrin
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
Црни фармерки,црно бела маичка,бела блуза одозгоре и бели патики :trepka
 

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
Црвени сомотни панталони,
кафеав џемпер,
црвени дрвени менѓуши мали
кафеава кожна јакна
темно сини до глуждовите високи кондурчиња,
темно сина јамајка капа
и жолто,кафеава ташна за преку..
 

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,007
3,215
1,143
Хеланки...црна маичка ко онаа на аватарот...
Патики...така најубо се осекам мада би била цел ден по пиџами ама не можам.