Деколте

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
tumblr_lw9e57SQqr1qe8fz1o1_400.jpg
e7c0880afa2e06debda7f6b.jpg
1214catherine-zeta-jones-cleavage_fa.jpg
tumblr_lqhxxhRUES1qg205no1_500.jpg
718.jpg
tumblr_lsftc3Nr8C1qkg7zfo1_400.jpg
4ce96a934ab44.jpg
374235_322150494477202_202937609731825_1328171_289211139_n.jpg
vAcNe.jpg
394615_289657264416452_100001165422629_758708_174311643_n.jpg
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Се знае какво деколте за каде. Сигурно нема да извадиш пола :cenzura кога одиш на гости кај некого и за на факултет или па да се облечеш ко калуѓерка кога одиш на забава во диско.
За на факс носам позатворени блузи, кои не откриваат ништо. А за забави и слично се случува да облечам нешто со малку подотворено деколте.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
:rolleyes: Е шо?
Сега се е од надвор,не е интересно,не се остава простор за имагинација.
Порано барем тие што немале не се знаело толку,на сите им било се покриено.:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and slb_bobo

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
Koлку што сакам,толку и не сакам. Понекогаш ми е интересно како што рече Мелпомена над мене,да оставам на имагинацијата. Сепак,поинтересно е кога ќе има нешто ново да видиш,а не кога веќе си видел се освен меѓуножјето и брадавиците.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena