1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Деколте

Дискусија во форумот 'Тело' започната од melpomena, 29 март 2012.

 1. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  деколте ДА, ама не и претерано нападно.
   
 2. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  а шо демек ке ти смета?
  иначе за воља на вистината оние со малцки бубс најмногу носат длабоко деколте и секад им се истакнати


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  не ми смета само мислам дека е малку непристојно пола цицка да е излезена
   
 4. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  зависи од пригода
  инаку поштувам кога има што да се покаже


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  па се сложувам ;)
   
  На 123456789deset му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: