1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали кога купувате производи внимавате на рокот на траење?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Hip.Hop_MKD, 21 февруари 2012.

?

Дали кога купувате производи внимавате на рокот на траење?

 1. Да!

  21 глас(а)
  63.6%
 2. Не!

  12 глас(а)
  36.4%
 1. MyBella

  MyBella Нов член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  14
  Неколку пати ми се има случено нешто расипано да купам со поминат рок и сега стално проверувам за било кој производ поготово во помали маалски продавнички.
   
 2. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
 3. Doozy

  Doozy Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 февруари 2012
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  51
  Да и тоа мнооогу ... Пошо еднаш се излажав една крема зедов за лице и завршив на кожен :/
   
 4. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  најчесто заборавам,и некогаш на пример ќе си земам побелено чоколадо,или кисел кечап :skull
   
 5. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Секогаш внимавам на тоа! :D
   
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  откако ќе го отворам, откако ќе го изедам...по навика си читам нешто :) и ќе го забележам рокот
   
 7. Стефанија

  Стефанија Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  233
  Секогаш проверувам :)
   
 8. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  Секогаш :)
   
 9. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Секогаш!!!
   
 10. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Секогаш заборавам
  :confused:
  Ке се отрујам некогаш од тоа што не проверувам хаха
   

Сподели: