Графити

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Нешто прејако, тука почнаа се почесто да цртаат графити, ама мн. мразам кога ќе видам некој буквално само се потпишал и тоа на ништо не личи :/
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
графити легенда една од најнормалните стилови
ДЕЛТА....