1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вистина или лага

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од I love you, 12 јануари 2015.

 1. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Вистина
  Личноста под мене сака куче
   
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Лага
  Личноста под мене сака маче :D
   
 3. Angel-Alessandra99

  Angel-Alessandra99 Староседелец

  Зачленет на:
  2 јули 2015
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  43
  Лага.
  Личноста под мене живее надвор од Скопје.
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  камо среќа, лага
  овој под мене е жена? :)
   
 5. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Е тој е, вистина :D
  Ова под мене сакат да дојт Охрид на одмор
   
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  ВистинаТ
  Овој/Оваа под мене го/ја боли глата :D
   
 7. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  vistina
  ovoj/ ova pod mene se dosaga
   
 8. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Вистина.
  Личноста под мене е фан на Сандра Булок.
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  која е таа? лага сеедно :)
  овој или оваа под мене не сака да јаде чоколадо
   
 10. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,649
  Допаѓања:
  5,728
  Аууу лага, обожавам чоколадо :)
  Личноста под мене не сака дожд.
   

Сподели: