1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вистина или лага

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од I love you, 12 јануари 2015.

 1. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Огромна лага!
  Личноста под мене сака да доминира за време на секс.
   
 2. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  laga

  licnosta podmene treneira kosarka?
   
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  ме викаа во една црква неколку пати да тренирам за нив т.е да бидам во клубот што планираа да го формираат али ја дрво топка не знам да шутнам така да лага.

  Личноста под мене страшно многу се прејаде вечерва?
   
 4. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Лага. Баба вели ако се прејадиш лошо ште сонуваш (worried)
  Личноста под мене си менува гаќи еднаш неделно.
   
 5. Миции

  Миции Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2016
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Лага
  Дали си во пубертет?
   
 6. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Лага
  Личноста под мене сака малини
   
 7. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  21
  Лага.
  ЛПМ не сака крофни.
   

Сподели: