Вежби за затегнување на задникот | Црнобело Форум

Вежби за затегнување на задникот

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hkakashi and MountainMan

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Добро е, се разбравте...ајде сега и двајцата на вежбање :D

Јас си го направив своето за денес, утринско растегнување 100 чучњеви во 3 серии, 50 стомачни и други вежби во времетраење од 15ина мин :D (muscle) а за Мајорот не знам :D
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Јас си го направив своето за денес, утринско растегнување 100 чучњеви во 3 серии, 50 стомачни и други вежби во времетраење од 15ина мин :D (muscle) а за Мајорот не знам :D
Јас навечер тренирам од кај 7 саат до кај 9...и во последно време ги избегнувам вежбите за затегнување на задник.:mstickle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Јас си го направив своето за денес, утринско растегнување 100 чучњеви во 3 серии, 50 стомачни и други вежби во времетраење од 15ина мин :D (muscle) а за Мајорот не знам :D

На Мајорот некако не му се вежбаат нозете и задникот :D Како и да е јас за 20 минути одам, токму денес имам нозе, чучњеви со 80-90 кг, а на преса може за прв пат ќе ставам 300 кг (think)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13 and The_Mayor

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Јас навечер тренирам од кај 7 саат до кај 9...и во последно време ги избегнувам вежбите за затегнување на задник.:mstickle

знам знам, очигледно е дека се концентрираш на бицепс, трицепс, четирицепс :mstickle а да ти кажам искрено, добро ти оди (wasntme)

На Мајорот некако не му се вежбаат нозете и задникот :D Како и да е јас за 20 минути одам, токму денес имам нозе, чучњеви со 80-90 кг, а на преса може за прв пат ќе ставам 300 кг (think)

Ајде за убаво нека е хехе :D шала на страна добар провод вечерва и не се думај многу ставај 300кг. таму ;) ако нешто случајно, ние сме тука :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche and The_Mayor