Вежби за затегнување на задникот | Црнобело Форум

Вежби за затегнување на задникот

MountainMan

Активен Член
29 јануари 2013
96
151
33
K2 Pakistan
од твоја уста во божји уши хехе :D искрено, се надевам, со вложен труд и волја се' се може :)

Ке кажев нешто али ке прескокнам не сакам да изгледам нападно и како сезнајко, ако си по книгите можеш да ја земеш Моќта на потсвеста-Џозеф Марфи па ќе наидеш на добри информации. Не само за сите туку и за сите што се бавиме со овој спорт или лајфстајл како и да е веќе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
и заборави да напоменеш: кркај семки од тиква, слушам дека растат цицки.
од утре по кило семки на ден за мене јееее :igra

Ке кажев нешто али ке прескокнам не сакам да изгледам нападно и како сезнајко, ако си по книгите можеш да ја земеш Моќта на потсвеста-Џозеф Марфи па ќе наидеш на добри информации. Не само за сите туку и за сите што се бавиме со овој спорт или лајфстајл како и да е веќе.

фала на советот :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor and MountainMan

MountainMan

Активен Член
29 јануари 2013
96
151
33
K2 Pakistan
Мајоре добра информација... сега сите на кои им се мали ке им кажам да јадат повеке семки демек за здравје :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13 and MountainMan

MountainMan

Активен Член
29 јануари 2013
96
151
33
K2 Pakistan
Trajche знам дека само ти ке ме подржиш па да им кажеме една тајна на билдериве.... Пиво за маса, Ракија за дефениција... Наздравје :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Trajche знам дека само ти ке ме подржиш па да им кажеме една тајна на билдериве.... Пиво за маса, Ракија за дефениција... Наздравје :)
Хахахаха, остај тоа не откривја тајни овде, ставете по некоја вежба за задник, за други делови на друга тема ќе дискутираме :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MountainMan

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Хахахаха, остај тоа не откривја тајни овде, ставете по некоја вежба за задник, за други делови на друга тема ќе дискутираме :D
Како постручен би било интересно да отвориш тема за затегнување и обликување на гради а за растењето јас ќе кажам што треба да јадат.:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche

MountainMan

Активен Член
29 јануари 2013
96
151
33
K2 Pakistan
Како постручен би било интересно да отвориш тема за затегнување и обликување на гради а за растењето јас ќе кажам што треба да јадат.:D
хаххахах мајорот со семките хаххаха :rofl

Да се навратиме на темата... Женски овде овие русинкиве покажуваат добри вежби


Се замолуваат Trajche и The_Mayor и сите останати припадници од машкиот пол додека го гледаат горенаведеното видео да ги држат рацете на маса!! :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor and Trajche

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
хаххахах мајорот со семките хаххаха :rofl

Да се навратиме на темата... Женски овде овие русинкиве покажуваат добри вежбиСе замолуваат Trajche и The_Mayor и сите останати припадници од машкиот пол додека го гледаат горенаведеното видео да ги држат рацете на маса!! :D


Абе види, ова во некој случај е мотивација или демотивација за машкиот пол, па види ги колку се креваат на вратило кај мене во теретана 80% од машките толку неможе да се кренат :D
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Абе види, ова во некој случај е мотивација или демотивација за машкиот пол, па види ги колку се креваат на вратило кај мене во теретана 80% од машките толку неможе да се кренат :D
леле јас колку сум паднат со вратилото одвај 5 прам. Кога одев на бокс можев и склопка да направам, и без проблем си се кревав по 20тина пати на секоја вежба.
Али со напорни тренинзи ќе се вратам.(muscle)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche