1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши лични омилени чевли низ фотографии

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од LadyInPink, 17 февруари 2012.

 1. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  P1090602.JPG Ова се омилените ♥
   
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  IMG_2539.JPG
   
  На Roxelana, Badgirl, Lady* и уште 6 други им се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  280420137294.jpg 280420137293.jpg
  крем и црна боја -омилена за чевли :giggle
   
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  210620137477.jpg
  хахаха моите сите кремасти :D
   
 5. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  [​IMG]
  На кафе пауза ја најдов сликава имам исти вакви само различни шарки .. преудобни се и меки
   
  На melpomena, JaMi и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 6. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  IMG_20130628_191413.jpg IMG_20130628_191451.jpg
   
  На Roxelana, Rêveur и Sofija... им се допаѓа ова.
 7. red dragon

  red dragon Староседелец

  Зачленет на:
  27 март 2013
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  129
  IMAG0027.jpg
   
  На Bum-Bum, melpomena и Badgirl им се допаѓа ова.
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Најновите, заљубена сум во нив, кожени се.
   

  Прикачени податотеки:

  • Photo0011.jpg
   Photo0011.jpg
   Големина на датотека:
   382.2 KB
   Прегледи:
   22
  • Photo0012.jpg
   Photo0012.jpg
   Големина на датотека:
   404.5 KB
   Прегледи:
   19
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  моите нови еспадрили (inlove)

  310820137555.jpg
  310820137556.jpg

  и моите омилени сандали
  310820137557.jpg
   
  На Lena, Sofija..., Angiie и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358

Сподели: