1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши лични омилени чевли низ фотографии

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од LadyInPink, 17 февруари 2012.

 1. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Сандали, патики, балетанки, штикли, чизми, па и папучи.
  Претставете ги низ фотографии омилените обувки кои се ваша сопственост.
   
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Овие ги сечев од слики, ќе сликнам деновиве па ќе прикачам. Обожавам да носам ниски чевли.
  Занемарете што глупо сум си ги наместила нозете.
  Слаткичка јас колку што сфатив треба низ наши слики или нека објасни Лејди поубаво.

  SDC13153 (1).JPG SDC13960.JPG
   
  На poslusen, Lena и mAcIkA им се допаѓа ова.
 3. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Се` што ми се наоѓа во регалот ми е омилено, а ако не би ми било зошто би го чувала или носела? :D
   
 4. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Мислам дека темава е за чевли во ваша сопственост :unsure
   
  На Реми, LadyInPink, Bum-Bum и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  веќе има една тема за чевли какви сакате да имате а овде мислам дека насловот е убаво напишан дека НАШИ СОПСТВЕНИ ШТИКЛИ треба да објавиме преку фотографија...:biggrin
   
  На Bum-Bum и LadyInPink им се допаѓа ова.
 6. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Не мора да се штикли, прифаќаме и ниски чевли...:)
  И да, треба да се ваша сопственост. Се друго ќе се смета за офф топик.
   
 7. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  10279561.jpg

  10279581.jpg

  10279611.jpg

  10279621.jpg

  10279661.jpg

  10279631.jpg
   
  На WomanInRed, Trouble и Nightmare_f им се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  230820126091.jpg
   
  На Lady*, street_chic, Ана-Каренина и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Ааааа мокасинки (inlove)
  овие сами одат пешки :* претпоставувам дека се нови и французијски ,со здравје да си ги носиш,јас сакам вакви ама тегет
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  фала поубави да си купиш и здравје да имаш,инаку многу се удобни и плус ми одговараат со најновото есенско јакниче-мантилче хехехе:wub (hug)
   

Сподели: