Ваши лични омилени чевли низ фотографии

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Овие ги сечев од слики, ќе сликнам деновиве па ќе прикачам. Обожавам да носам ниски чевли.
Занемарете што глупо сум си ги наместила нозете.
Слаткичка јас колку што сфатив треба низ наши слики или нека објасни Лејди поубаво.

SDC13153 (1).JPG SDC13960.JPG
 
  • Like
Реакции: poslusen, Lena and mAcIkA

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Се` што ми се наоѓа во регалот ми е омилено, а ако не би ми било зошто би го чувала или носела? :D
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Мислам дека темава е за чевли во ваша сопственост :unsure
веќе има една тема за чевли какви сакате да имате а овде мислам дека насловот е убаво напишан дека НАШИ СОПСТВЕНИ ШТИКЛИ треба да објавиме преку фотографија...:biggrin
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum and LadyInPink

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
веќе има една тема за чевли какви сакате да имате а овде мислам дека насловот е убаво напишан дека НАШИ СОПСТВЕНИ ШТИКЛИ треба да објавиме преку фотографија...:biggrin
Не мора да се штикли, прифаќаме и ниски чевли...:)
И да, треба да се ваша сопственост. Се друго ќе се смета за офф топик.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
  • Like
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Ааааа мокасинки (inlove)
овие сами одат пешки :* претпоставувам дека се нови и французијски ,со здравје да си ги носиш,јас сакам вакви ама тегет
фала поубави да си купиш и здравје да имаш,инаку многу се удобни и плус ми одговараат со најновото есенско јакниче-мантилче хехехе:wub (hug)