1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашиот ден (со слика)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Selma, 14 јуни 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  На гости куде лејди Т : )
  photo0255.jpg
   
  На Mila Kunis, Lena и Хоуп* им се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Ичера : )
  photo0280.jpg
   
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Мојот манекен ми го исполни денов :D уште се сончаме заедно :D ии ви намигнува ;)
  DSC0000346.jpg
   
  На Mnogo Bitno, Lena и Хоуп* им се допаѓа ова.
 4. Самовила

  Самовила Полноправен Член

  Зачленет на:
  6 април 2013
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  33
  [​IMG]
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Спуштени ролетни, кревет и форум...
  Цел ден така!
  DSC00380.jpg
   
  На Harmonija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  Ти си ова бе Марс-оф?:)
   
 7. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Креативност да извадам живци и играње со папагалиштето :gjavol
   

  Прикачени податотеки:

  • IMG_0251.JPG
   IMG_0251.JPG
   Големина на датотека:
   126.3 KB
   Прегледи:
   28
  • IMG_0252.JPG
   IMG_0252.JPG
   Големина на датотека:
   89.7 KB
   Прегледи:
   26
  • IMG_0253.JPG
   IMG_0253.JPG
   Големина на датотека:
   69.3 KB
   Прегледи:
   26
  На Lena и melpomena им се допаѓа ова.
 8. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
 9. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  [​IMG]
   
  На Mnogo Bitno, Змејче и Lena им се допаѓа ова.
 10. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  [​IMG]
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: