1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Самовила
Последна активност:
21 октомври 2013 во 11:19
Зачленет на:
6 април 2013
Мислења:
48
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
18

Следачи 2

Пол:
Женски

Сподели:

Самовила

Полноправен Член, Женски

Самовила последен пат беше виден/а како:
21 октомври 2013