1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашиот ден (со слика)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Selma, 14 јуни 2012.

 1. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  [​IMG]

  Кафенце со другарките и најубавиот подарок. :)
   
  На Bibi@ и Selma им се допаѓа ова.
 2. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  P170612_19.44_[01].jpg

  Мачево дефинитивно ми го исполни денот ..цела фотосесија му направив :D
   
  На мимис, Kisserboy, Marchisio и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Teddy Picker

  Teddy Picker Староседелец

  Зачленет на:
  15 јуни 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  162
  IMG_20120625_091005.jpg

  Се обожавам кога вака го започнам денот :))
   
  На Lena, Gemini, WomanInRed и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  кај да ом?

  [​IMG]
   
  На Lena и Bibi@ им се допаѓа ова.
 5. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  P250612_13.31.jpg

  Новиот мобилен ми го исполни денешниов ден:showoff
   
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Овие од вчера, за денес ќе видиме.

  SDC16425.JPG SDC16414.JPG
   
  На Prashina, Lena и Marchisio им се допаѓа ова.
 7. Teddy Picker

  Teddy Picker Староседелец

  Зачленет на:
  15 јуни 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  162
  [​IMG]

  Сабајлечката, на тераса, чекајќи го кафето на рингла и чудејќи зашо ме мрзи да станам да си земам чаша за цедевитата? Сепак, добро утро! *слушалките веќе се наместени, tune in Канал77
   
 8. Dolphine

  Dolphine Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  304
  Допаѓања:
  302
  Од пред неколку часа, пречекување на залезот на сонцето со добра книга :)

  IMG_20120721_200318_Julia_Anne_Black.jpg
   
  На Хоуп*, Arkantos и Lena им се допаѓа ова.
 9. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Темата е за ваши слики еве че се самоцитирам
   
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  пред некој дн играсмо покер на викендицу, ја беше чип лидер : )
  photo0052.jpg
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: