Вашиот ден (со слика)

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Како што пишав во друга тема идејата ми е од Mila Kunis.
Прво сликите мора да бидат ваши, сликајте нешто што ви го опишало денот и прикачете слика. НЕ мора да биде тоа слика од вас сега кој сака може да си стави не е забрането. :giggle
Ајде јас ќе почнам; кафе, лакирање и форум :sreken

SDC15932.JPG
 

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
545
193
29
24xphyt.jpg

Нови штикли
Дефинитивно ми го исполнија денот:showoff
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Еве вака,само што не сум јас на сликава,и не е од местото кај што бев јас:)
283618_322646427823283_797701061_n.jpg
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Ручекот беше врвот, другото ме мрзеше да го сликам ем немаше да бидам толку анонимна. (wave)

SDC15942.JPGSDC15943.JPG
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno and Mila Kunis