1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашиот ден (со слика)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Selma, 14 јуни 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Како што пишав во друга тема идејата ми е од Mila Kunis.
  Прво сликите мора да бидат ваши, сликајте нешто што ви го опишало денот и прикачете слика. НЕ мора да биде тоа слика од вас сега кој сака може да си стави не е забрането. :giggle
  Ајде јас ќе почнам; кафе, лакирање и форум :sreken

  SDC15932.JPG
   
  На Mnogo Bitno, ~ Скарлетка ~, Trajche и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  [​IMG]
  Нови штикли
  Дефинитивно ми го исполнија денот:showoff
   
  На Bibi@, Gemini, LadyInPink и уште 6 други им се допаѓа ова.
 3. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Козметичар, плажа, базен..
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  (и од базенот немам слика) :)
   
  На Lena, Mystique, Ivona Kicevo и уште 6 други им се допаѓа ова.
 4. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Еве мојава од сабајле ќе ја искористам уште еднаш:biggrin Фотографија0695.jpg
   
  На Prashina, Lena, 84 sk_Y ^_- и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Внучето... ненормално МНОГУ го сакам! :)

  DSC04965.JPG
   
  На Mnogo Bitno, JaMi, Taa Sum.. и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Вчерашниот...со помош на Sarah :* ...фала ти Сарче
  [​IMG]
   
  На 4FUN, JaMi, Lena и уште 7 други им се допаѓа ова.
 7. Ivona Kicevo

  Ivona Kicevo Полноправен Член

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  27
  Мојата омиле декорација постојано ја правам(talk)(sun) Летна декорација
  [​IMG]
   
  На 4FUN, Aaliyah и UnFleur им се допаѓа ова.
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  [​IMG]
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Еве вака,само што не сум јас на сликава,и не е од местото кај што бев јас:)
  [​IMG]
   
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ручекот беше врвот, другото ме мрзеше да го сликам ем немаше да бидам толку анонимна. (wave)

  SDC15942.JPG SDC15943.JPG
   
  На Mnogo Bitno и Mila Kunis им се допаѓа ова.

Сподели: