1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ivona Kicevo
Последна активност:
25 мај 2013 во 01:12
Зачленет на:
13 јуни 2012
Мислења:
38
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
18

Ги следи 2

Следачи 3

Пол:
Женски
Роденден:
18 јануари 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

Ivona Kicevo

Полноправен Член, Женски, 30

Ivona Kicevo последен пат беше виден/а како:
25 мај 2013