Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот? | Црнобело Форум

Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот?

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Ич не ми текнува, се мислам дека беше во Предлози/ критики, или непреведени делови на форумот...
 

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
Најпрво ме привлече темата "Mоментално читам..." тука и го дадов моето прво мислење :)
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,090
1,093
Скопје
Во Црн хумор :)
Оди човек во аптека и вели​
- Имате црн кондом?
- Извинете немаме,што ќе ви е црн?
- Мажот на комшивката умре па да изразам сочуство

Во Етиопија децата здогледале леб.лебот кога заприметил дека трчаат по него почнал да бега.
По неколку метри лебот ја здогледува саламата и вели: абе бегај,децава умираат од глад готови сме...
А на тоа саламата му одговара на лебот: уживај си ти,тие немаат поим што сум јас