Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот? | Црнобело Форум

Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот?

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,271
9,113
1,683
Мое прво мислење :) сум почнал со сугестија на тема: Непреведени делови на форумов
***
Ваши први мислења? :)
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,016
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Мислам дека прв коментар ми е во темата Декстер (Dexter):
Најдобрата серија што некогаш е снимена! Самиот главен лик Декстер е неповторлив и оригинален. Главната замисла е уникатна, Декстер работи во полицискиот департмен на Мајами како криминолошки експерт за крв, но вооедно е и сериски убиец кој убива други убици и со тоа носи правда во светот.
Гледајте ја, нема да зажалите! Секоја сезона е се подобра и подобра ;)

Или прва работа што направив е отварање на темата Avenged Sevenfold.
Навистина не можам да се сетам кое од вои две беше прво. (think)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,648
1,683
Normandy
Мое прво мислење за Форумов? Опуштено е и лежерно тука.

Аааа мислевте прво мислење како прво напишано?
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
јас појма неам кое мие првото мислење ама гарант било во темата св трифун или св валентин...