Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот? | Црнобело Форум

Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот?

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Од кај доби инспирација за темава? :zelen

Прво шо направив ко се регистрирав: отворив тема за Chelsea FC.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Прво мислење:
Здраво мојот ник е Hip.Hop_MKD, нов сум на форумов, на некој можеби им сум познат од други форуми на некој не -им оставам место да се запознаеме и добро да се забавуваме и најбитно се гледаме низ форумов! :)(happy)
Линк: http://forum.crnobelo.com/threads/Допишување-и-запознавање.84/page-2#post-1256
Тема: Допишување и запознавање ;)
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
ok mu e forumov mi se dopagja malku sme ama kvalitetni temi i uste pokvalitetni diskusii.
samo uste da dozvolite da se pisuva na latinica :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
nesHto okolo dosadu besHe, Macika napisHala tam negde dosadno vu bilo i ja iskomentira nesHto neam pojma sHto : )
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
не знам кое ми било прво мислење, зашто не можев да го најдам. Ама знам дека првите денови на форумов ептен бев во играчница и на секојa тема бев дежурен. (facepalm)