Бразилска музика | Црнобело Форум

Бразилска музика

Furby

Полноправен Член
26 јуни 2013
96
92
18
30
Одамна барав една ама не знам како можите да ми помогните ...
Нешто како :восе ми апересеу...и мио тудо ..и деша удо , ми игана , ми инстрања ке се припадесо ........:svirka:igra

ја најдов и да си поденсам и че си нанам :trca
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996 and The Tramp

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,276
9,119
1,683
Темава би требало да се прекрсти во Португалско-Бразилска :)
Инаку да, прва асоцијација за темава е Аксе Баија :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,399
5,901
1,683
Disco
Кога веќе и Бразил се протна на темава...


Close you eyes and enjoy!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996