1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Болка во грлото

Дискусија во форумот 'Општи здравствени проблеми - прашања и одговори' започната од Hip.Hop_MKD, 29 април 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Да ама наместо со солена вода ми рекоа со жалфија на мене.. :)
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Стефанија

  Стефанија Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  233
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  И ти ли со истиот проблем како мене... :(
  Но јас поминав, оздравев фала богу... Дај боже и ти побрзо да оздравеш.
   
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Јас го користам овој спреј и сум презадоволна ..
  faringo-spray.jpg
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Го ставаш на болно грло? Така?
  А оток на крајници или...за што ти помага?
  Се купува во секоја аптека или?
  И која цена е..Ако можеш да кажеш :)
   
 6. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Овој спреј се користи за болно грло и отечени крајници го има во секоја аптека и е 190 денари..
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Фала ти многу!
  Ке го пробам и ова...више не сее издржуваа :confused:
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  бифша колешка вика лек за болку у грло било само да не га стављаш до јајца лол
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: