1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Битолски кафулиња

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Kisserboy, 11 мај 2012.

?

Кој битолски кафич е најдобар ?

 1. Портал

  24.0%
 2. Портал 2

  8.0%
 3. Ин

  4.0%
 4. Симбол

  8.0%
 5. Игучи

  16.0%
 6. Данте

  4.0%
 7. Милениум

  8.0%
 8. ГТ

  0 глас(а)
  0.0%
 9. Famous

  0 глас(а)
  0.0%
 10. Шрек

  0 глас(а)
  0.0%
 11. Тач

  4.0%
 12. Алур

  4.0%
 13. никој

  64.0%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Анкетата доволно кажува. Кој е најдобар? Никој. :zelen
   
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Инаку најдобрите кафулиња во Битола постоеја од 2002 до 2005 од прилика и истите се наоѓаа кај Обител, горе по скалите. Кул, Софи, Лемон, беа главна атракција, штета што истите сега се издаваат под кирија. :)
   
 3. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Порта Џез и никој друг :D
   
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Оти го нема хард рок во анкетата?
   
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Има уште над 20 кафичи шо не се во анкетава поради тоа што е направена во 2012 година и многу се сменило од тогаш земајќи го фактот за излегувањата, кафичите и ноќниот живот кој како најдобар го носи Битола.
   
 6. GIRL004

  GIRL004 Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 април 2017
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  5
  Од битола сум и се согласувам со тебе и мене ич не ми се живее овде нема апсолутно ништо секој со секој се знае секогаш само исти па исти луге кафичи не е место кај шо можи да има забава ама тоа е сега како шо се нема ни пари и да сакаме да избегаме неможиме хахахахах :)
   
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Да ми каже некој битолски кафулиња
   
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Портал 2 (Широк Сокак)
   

Сподели: