1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Битолски кафулиња

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Kisserboy, 11 мај 2012.

?

Кој битолски кафич е најдобар ?

 1. Портал

  24.0%
 2. Портал 2

  8.0%
 3. Ин

  4.0%
 4. Симбол

  8.0%
 5. Игучи

  16.0%
 6. Данте

  4.0%
 7. Милениум

  8.0%
 8. ГТ

  0 глас(а)
  0.0%
 9. Famous

  0 глас(а)
  0.0%
 10. Шрек

  0 глас(а)
  0.0%
 11. Тач

  4.0%
 12. Алур

  4.0%
 13. никој

  64.0%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Не сакам никого да навредам, ама Битола ми е најгрд град :)
   
  На Furby и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 3. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Те почитувам но коментарот не е на место. Неколку пати имам напопменето дека одамна се измрдаа границите на форумов од мотото - Дека е за ширење позитивна енергија. Ако така сметаш тоа е твое мислење, лично и субјективно. Темата е за сосема друго отворена.
   
  На Kisserboy, Wild.One, parvati и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
 5. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Не сум била никад, па затоа и гласав за НИКОЈ!
   
 6. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  883
  Сум бил во данте, милениум, едно подолу од данте и од спротивната страна не му знам име и кај Оризот во Xард Рок ... секаде е супер ако си со супер друштво :D

  Пс иначе шемата по широксокак столчината што ви се наместени како клупи околу модна писта ви е тиња во секој случај... бегам внатре иако надвор е може +40...
   
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Бија сам едн пут, е хееееееееееее мноо одамна. пубертет ваљда : ) не га памту место ни што сам пија тк
  ск би пија пиво... а ви ? : ) hh
   
 8. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Портал доле карши верото, клубон расчекор, кафичи Папаз ми се сфиѓа и Игучи исто така :sreken
   
 9. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Портал доле или Портал 2 тоа е исто !
   
 10. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Е добро де, не ме тепај само :ladno Не сум од Битола па да ги знам сите... А не ни сакам ]:)
   
  На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: