Барам форумџија..

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
32
Струмица
Има еден интерактивен сајт,преку интернет за германски,многу ми направи ќеф ама се плаќаше пари,тој што се плаќаше беше баш профи,а тој бесплатниот не ми се бендиса,така да имав ефект додека ми дадоа од тој профито неколку бесплатни часа да те залажат и после веќе требаше пари

Брат дај да го видиме тој сајт, да го проучиме малку Германскиот :)
 

fantina

Истакнат Член
29 април 2012
112
163
343
ЈАс моментално немам потреба од ништо, но се пријавувам да му помогнам на тие што сакаат да научат основни работи по германски. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kiril and The Tramp

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
ЈАс моментално немам потреба од ништо, но се пријавувам да му помогнам на тие што сакаат да научат основни работи по германски. :)
може од утре некоја тема на форумот да отвориме, и да не обучуваш. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum