Барам форумџија..

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,333
1,153
барам некој што ќе ме подучи Basic German. :zelen
Има еден интерактивен сајт,преку интернет за германски,многу ми направи ќеф ама се плаќаше пари,тој што се плаќаше беше баш профи,а тој бесплатниот не ми се бендиса,така да имав ефект додека ми дадоа од тој профито неколку бесплатни часа да те залажат и после веќе требаше пари
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Има еден интерактивен сајт,преку интернет за германски,многу ми направи ќеф ама се плаќаше пари,тој што се плаќаше беше баш профи,а тој бесплатниот не ми се бендиса,така да имав ефект додека ми дадоа од тој профито неколку бесплатни часа да те залажат и после веќе требаше пари
епа тоа е тоа, те привлечат за 1 саат и после ти бараат пари за да продолжиш со часовите. :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
ја иам тој аваст, абе брааааааат па само се губи нешто сфети зелено па црвено па помаранџесто
неам појма каква верзија и е што К.р сака од мене
дај некој форумџија : ) да ми помогне около тој, да си иам добар антивируз скроз до јајца
 

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
28
Pax Terra
Сите што сакате антивирус ке си ставите Comodo, ке ви дадам верзија која е бесплатна. Сега веке стана триал, но еве верзијата е пред месец дена и не бара клучеви, јас сум задоволен веке 1 година го користам и немам никаков проблем со вируси.Не кочи воопшто. Ајде линкови ПП.Да не ја трупаме темава.
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Сите што сакате антивирус ке си ставите Comodo, ке ви дадам верзија која е бесплатна. Сега веке стана триал, но еве верзијата е пред месец дена и не бара клучеви, јас сум задоволен веке 1 година го користам и немам никаков проблем со вируси.Не кочи воопшто. Ајде линкови ПП.Да не ја трупаме темава.
Aко знаеш кај одиш по нет не тие ни потребен анти вирус. А ако знаеш што правиш и свесно ризикуваш само касперски и ништо помалку. Ако имаш 300-500мб слободна рам меморија во секое време при работа на компјутерот слободно искористија со инсталирање на касперски. Некој ќе рече треба да се плати ама знај дека пиратеријата сеуште ја има околу нас. Се што треба е 2 мин гугл или зачуван линк во прелистувачот. Можеби за недела или повеќе ќе треба да ја поновите постапката но ако мислите дека тие две минути невредат да бидете заштитени најдобро што може тогаш со употреба на само еден заштитен софвер тогаш не знам што да кажам. Крај краева рамот не е толку многу скап ако се земе дека еден просечен компјутер за домашна употреба е 20 илјади па нагоре моментално.

За симнување на трајал верзија по желба и моментални карактеристија и употреба на вашиот компјутер
usa.kaspersky.com/downloads

За клучеви редовно абдејтирани
kavkiskey.org

Линковите намерно не се кликаат
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Некој/а заинтересиран форумџија/ка да ми прави вечер друштво на патека од мост "Обединети нации" -Карпош IV до хотел Александар Палас или Градски стадион ама пешки? :D