Барам форумџија..

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Еве вака ако ви треба некој човек за нешто пишете овде, сега дали ќе има желба да ви помогне од мене не зависи.:zelen

Сеа да си кажам јас што ми треба:
Барам форумџија кој има слободно време, желба за дружење и знае да вози скејт да ми помогне и мене да научам да возам, фала однапред ... x) За повеќе во ПП!
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
барам форумџија/ка кој има желба и знаење за автомобилизам ... се работи за нов македонски портал, кој верувам ке биде доста посетен и познат за некое време !!!
за повеке информации обратете се на ...
ПП кај 4FUN :sreken
(да не го рекламирам тука порталот )
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
барам форумџија/ка кој има желба и знаење за автомобилизам ... се работи за нов македонски портал, кој верувам ке биде доста посетен и познат за некое време !!!
за повеке информации обратете се на ...
ПП кај 4FUN :sreken
(да не го рекламирам тука порталот )
Maks како за тебе. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Maks

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Барам форумџија/ка кој се разбира од wordpress. Од голема потреба ми е, а за малку работа. ПП