1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Барам сместување?!

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Marick14, 19 февруари 2012.

 1. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  За Сончев брег сместување?? :unsure онака чисто информативно...
   
 2. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Да не имате некој контакт за вила за Ханиоти или Калитеа?
   
 3. red dragon

  red dragon Староседелец

  Зачленет на:
  27 март 2013
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  129
  Број или е-маил од планинарскиот дом на бесна кобила во Србија ако има некој нека ми пише итно ми треба!!!! Фала!
   
 4. Accy

  Accy Нов член

  Зачленет на:
  8 јануари 2013
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  25
  Да не знае некој контакт за сместување во Несебар? :)
   
 5. red dragon

  red dragon Староседелец

  Зачленет на:
  27 март 2013
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  129
  Предлог контакт за сместување во Несебар цени од кревет и слично има ли некој/а ???
   
 6. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Ние лани плаќавме по 6 евра од кревет за ноќевање, но немам број за контакт, таму кај што ќе те остави автобусот има еден куп женички што нудат сместување :)
   
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Некој поинформиран за и околу Галичник, покрај Неда хотелот, дали има други сместувања?
  Исто ако некој бил до скоро во Св. Јован Бигорски, да ми каже ситуација таму, дали има смештај и што цена е?
   
 8. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Ако барате смештаи во Охрид, не одете во апартмани Петрески. Незнам за други апартмани, ама скоро бев во тој апартман. Креветот во едната соба ( дневната) не се пушташе и од еден штекер се пуштаа две сијалици. Газдата дојде само да поправи еден штекер и да ни донесе за сушење алишта. А парите важно ги зеде. :|
   

Сподели: