Барам сместување | Црнобело Форум

Барам сместување

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
За Сончев брег сместување?? :unsure онака чисто информативно...
 

red dragon

Староседелец
27 март 2013
140
129
643
32
Број или е-маил од планинарскиот дом на бесна кобила во Србија ако има некој нека ми пише итно ми треба!!!! Фала!
 

Accy

Нов член
8 јануари 2013
17
25
3
Да не знае некој контакт за сместување во Несебар? :)
 

red dragon

Староседелец
27 март 2013
140
129
643
32
Предлог контакт за сместување во Несебар цени од кревет и слично има ли некој/а ???
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Предлог контакт за сместување во Несебар цени од кревет и слично има ли некој/а ???

Ние лани плаќавме по 6 евра од кревет за ноќевање, но немам број за контакт, таму кај што ќе те остави автобусот има еден куп женички што нудат сместување :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Некој поинформиран за и околу Галичник, покрај Неда хотелот, дали има други сместувања?
Исто ако некој бил до скоро во Св. Јован Бигорски, да ми каже ситуација таму, дали има смештај и што цена е?
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
137
1,053
Ако барате смештаи во Охрид, не одете во апартмани Петрески. Незнам за други апартмани, ама скоро бев во тој апартман. Креветот во едната соба ( дневната) не се пушташе и од еден штекер се пуштаа две сијалици. Газдата дојде само да поправи еден штекер и да ни донесе за сушење алишта. А парите важно ги зеде. :|