Барам сместување | Црнобело Форум

Барам сместување

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Преку нашите агенции има онака нормални вили....не се нешто посебно, ама толку нудат грците на островите...Зависи на кое место во Закинтос сакаш..Аргаси е мнооогуу убаво место, повеќе за фамилијарни луѓе и нашите агенции нудеа една феноменална вила таму, а Лаганас е место за журки и забави..и има нормален смештај..Отвори на интернет на кое место сакаш да одиш и ќе ти ги отвори сите вили и хотели, студија, соби од таму и можеш сам да си резервираш без проблем, од сите вили има броеви и мејлови. Лани им пишав на неколку и ми вратија одма....Битно островот е многу убав и има преубави плажи..Исто многу е убав и градот Занте, таму е и пристаништето....

http://www.zakynthos-villas.com/zante-villas-all.php

Преку агенции не идам веќе, освен за пат до таму.
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Преку агенции не идам веќе, освен за пат до таму.
овој линк не е за преку агенции туку директно да си букираш сместување..
.ем поефтино ем повеќе избор имаш...
а на кое место сакаш во Закинтос?
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Па Лаганас би одел ако би одел.
лаганас е супер, добро се живи..има голема плажа, поделена на делови...една се вика Хавана.ке ја приметиш ептен урбана со добра музика, лежалки, сепариња, спални, храна пиење топ...
Е па ако не сакаш преку агенција резервирај си сам, можиш само превоз да искористиш од агенција...Макар што добри беа сместувањата лани...никој не се пожали, не дека беа кој знае што ама ок беше...
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Кажете некое убаво сместување во центарот на градот во Охрид и цени, ако знаете
 

littleblackdress

Полноправен Член
22 февруари 2012
96
74
18
Кажете некое убаво сместување во центарот на градот во Охрид и цени, ако знаете
јас знам едно девојче кај маркетот спроти гимназијата.. цената зависи од гужвата, не знам точно ама од 350-500 мислам дека е.
 

Иконија

Нов член
25 март 2012
2
0
1
40
Кажете име на некоја вила во Неа Врасна, за фамилијарни луѓе и голем двор за мали деца, а и да е близу до плажа.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Кажете име на некоја вила во Неа Врасна, за фамилијарни луѓе и голем двор за мали деца, а и да е близу до плажа.

Во Неа Врасна водата ти е матна и нечиста. Јас лани бев во Олимпијада (одма после Ставрос е) и супер беше и плажата и водата. Има и места за гнурење. Јас повеќе би ти препорачал да одиш во Олимпијада. А не е далеку многу, 20 км плус. Во Неа Врасна сум бил 100 пати и ич не ми се свиѓа. А и оваму ти е помирно. Баш за фамилијарен одмор. Ставрос ти е блиску, можете таму да шетате.