1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Барам сместување?!

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Marick14, 19 февруари 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Преку агенции не идам веќе, освен за пат до таму.
   
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  На ФБ ќе ти кажам. :D Ќе видиш ти убаво....
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  овој линк не е за преку агенции туку директно да си букираш сместување..
  .ем поефтино ем повеќе избор имаш...
  а на кое место сакаш во Закинтос?
   
 4. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Ајде така нека биде...:)
  Ама ти никако да се појавиш на фб :p
   
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Па Лаганас би одел ако би одел.
   
 6. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  лаганас е супер, добро се живи..има голема плажа, поделена на делови...една се вика Хавана.ке ја приметиш ептен урбана со добра музика, лежалки, сепариња, спални, храна пиење топ...
  Е па ако не сакаш преку агенција резервирај си сам, можиш само превоз да искористиш од агенција...Макар што добри беа сместувањата лани...никој не се пожали, не дека беа кој знае што ама ок беше...
   
 7. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Кажете некое убаво сместување во центарот на градот во Охрид и цени, ако знаете
   
 8. littleblackdress

  littleblackdress Полноправен Член

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  74
  јас знам едно девојче кај маркетот спроти гимназијата.. цената зависи од гужвата, не знам точно ама од 350-500 мислам дека е.
   
 9. Иконија

  Иконија Нов член

  Зачленет на:
  25 март 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Кажете име на некоја вила во Неа Врасна, за фамилијарни луѓе и голем двор за мали деца, а и да е близу до плажа.
   
 10. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Во Неа Врасна водата ти е матна и нечиста. Јас лани бев во Олимпијада (одма после Ставрос е) и супер беше и плажата и водата. Има и места за гнурење. Јас повеќе би ти препорачал да одиш во Олимпијада. А не е далеку многу, 20 км плус. Во Неа Врасна сум бил 100 пати и ич не ми се свиѓа. А и оваму ти е помирно. Баш за фамилијарен одмор. Ставрос ти е блиску, можете таму да шетате.
   

Сподели: