1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Барам сместување?!

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Marick14, 19 февруари 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  За Несебар сместување...?:unsure
   
 3. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  само ако сака на мир и тишина да одмара нема шанси:giggle
  од кај што е сликана сликата има кафич и навечер си пука музика....
  а башка и сите кафичи се овде во близина...
  ама мене на пример не ми смета тоа:sreken
  јас бев сместена малку позади оваа вила, одма до морето...
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Некој да не знае некој смештај во Преспа? Може овде или во ПП да ми пратете,
   
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Каде (хотел) е најефтино сместувањето во Гевгелија?
   
 6. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Некој да не има предлог за сместување во Крушево?(think)
   
 7. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Сакаш викендичка, хотел, само кревет?

  п.с. Ако добро стоиш со пари http://www.vilamecka.com/smestuvanje.asp - проверена опција. Нема да зажалиш.
   
 8. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Фала, веќе резервиравме во Вила Тоше Д :)
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Siempre_Juventino

  Siempre_Juventino Нов член

  Зачленет на:
  19 март 2013
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  6
  Летото ќе одам во Франкфурт 3 месеци, па ако има некој да знае за сместување за 2ца (по можност близу до ародромот)... По интернет најчесто има сместување кадешто бараат однапред да го платеш севкупниот износ за периодот додека престојуваш, или пак да платеш `кауција` однапред...Ако некој бил,има роднини таму или било што, пишувајте. :)
   
 10. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Итно ми треба Ако некој има број од некој што издава соба близу до факултет за туризам во охрид или близу центар нека пише....благодарам однапред!
   

Сподели: