Барам сместување | Црнобело Форум

Барам сместување

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,522
14,431
1,683
Таму каде што треба
Бил некој на Закинтос за да препорача сместување?
Отвори ја прикачената датотека 2390

ALbatros на мн убаво место е плажата е на 5 мин од вилата.
http://www.facebook.com/photo.php?f...419931623.2972.101300773293521&type=3&theater

http://www.zakynthos-villas.com/index.php
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas

само ако сака на мир и тишина да одмара нема шанси:giggle
од кај што е сликана сликата има кафич и навечер си пука музика....
а башка и сите кафичи се овде во близина...
ама мене на пример не ми смета тоа:sreken
јас бев сместена малку позади оваа вила, одма до морето...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Некој да не знае некој смештај во Преспа? Може овде или во ПП да ми пратете,
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
  • Ми се допаѓа
Реакции: Arkantos

Siempre_Juventino

Нов член
19 март 2013
6
6
3
31
Летото ќе одам во Франкфурт 3 месеци, па ако има некој да знае за сместување за 2ца (по можност близу до ародромот)... По интернет најчесто има сместување кадешто бараат однапред да го платеш севкупниот износ за периодот додека престојуваш, или пак да платеш `кауција` однапред...Ако некој бил,има роднини таму или било што, пишувајте. :)
 

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Итно ми треба Ако некој има број од некој што издава соба близу до факултет за туризам во охрид или близу центар нека пише....благодарам однапред!