Барам сместување | Црнобело Форум

Барам сместување

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Темава ќе послужи за барање смештај во секое време (пролет, лето, есен и зима). Во и ван Македонија. Доколку има некој да понуди смештај или да препорача, пишете тука.
Тие што издаваат соби за сместување можат да ги кажат условите, или за таму кај што че не препорачате кажете ни какви се условите, цените итн. :)

Кој се за во Бугарија (Сончев Брег, Несебар), Грција (имам само за некои места) или Дојран, обратете ми се.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum and Hip.Hop_MKD

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Некој да бил во Шпанија во приватно сместување?
Да даде контакт на тоа место кај што бил?
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Се нуди сместување во Дојран за Велигден и 1 Мај. Заинтересираните нека ме контактираат.....
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
охриѓани ми треба сместување за отприлика едно 20 и кусуро луѓе .. погодно е да биди некоа куќа или шо ти знам јас ... некој да предложи ка јда се обратам, цени одприлика да не знај ?
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Да не отварам нова тема, не барам сместување туку некоја Туритичка Агенција која има организирна превоз за Солун за утре, ако знае некој нека пише.
 

littleblackdress

Полноправен Член
22 февруари 2012
96
74
18
Јас барам сместување и совет успат, за во Бугарија за одмор за 2 пара, значи вкупно четворица. Местото уште не ми е за сигурно кое, немаме одлучено, да е ефтино ни е прво, а после.. и да не е жално :Р
ако има некој информација, сериозно ми треба :) за во август ми е.
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Темава ќе послужи за барање смештај во секое време (пролет, лето, есен и зима). Во и ван Македонија. Доколку има некој да понуди смештај или да препорача, пишете тука.
Тие што издаваат соби за сместување можат да ги кажат условите, или за таму кај што че не препорачате кажете ни какви се условите, цените итн. :)

Кој се за во Бугарија (Сончев Брег, Несебар), Грција (имам само за некои места) или Дојран, обратете ми се.
Ајде биди љубезен и кажи ни ги условите,цената и незнам каде поточно заа во Бугарија...Несебар и за Дојрано :)
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Бил некој на Закинтос за да препорача сместување?
Отвори ја прикачената датотека 2390

Преку нашите агенции има онака нормални вили....не се нешто посебно, ама толку нудат грците на островите...Зависи на кое место во Закинтос сакаш..Аргаси е мнооогуу убаво место, повеќе за фамилијарни луѓе и нашите агенции нудеа една феноменална вила таму, а Лаганас е место за журки и забави..и има нормален смештај..Отвори на интернет на кое место сакаш да одиш и ќе ти ги отвори сите вили и хотели, студија, соби од таму и можеш сам да си резервираш без проблем, од сите вили има броеви и мејлови. Лани им пишав на неколку и ми вратија одма....Битно островот е многу убав и има преубави плажи..Исто многу е убав и градот Занте, таму е и пристаништето....

http://www.zakynthos-villas.com/zante-villas-all.php
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Дали бил некој на Кипар, во грчкиот дел, да ми каже како е. Ме интересира поточно.. Ayia Napa местото..