Љубовни проблеми

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Ние бевме пријатели веќе долго време така да неможам да гасам и да палам чуства кога сакам и како сакам,не сум тастер па ај упали ај угаси
Понекогаш е убаво и да си тастер, да ја потрошиш "светлината"..па макар и на пријателка, се разбира ако сакаш да и го запалиш:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Coci8

Armagoddamn

Староседелец
28 октомври 2015
162
33
1,028
Ние бевме пријатели веќе долго време така да неможам да гасам и да палам чуства кога сакам и како сакам,не сум тастер па ај упали ај угаси
епа брат остани си сингл,
веруј најбоље је
сите не можат да бидат у врска, затоа уживај
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
@Coci8 Не ги слушај овие пријателе. Ако сакаш да ја имаш не се откажувај, биди тактичар. Како се игра партија шах, знаеш? Така играј и ти. Во ред, сака да ѝ бидеш пријател, добро, стави празно место меѓу кралицата и кралот, почекај, пополека, биди до неа, прави работи што знаеш дека сака да ѝ се прават. Жените сакаат внимание. Вниманието на долги стази ги разоружува.
Не можеш да се предадеш, чим се случило еднаш нешто, ќе се случи и втор пат.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Coci8 and existence

Coci8

Староседелец
26 април 2013
106
55
1,038
42
Skopje
епа брат остани си сингл,
веруј најбоље је
сите не можат да бидат у врска, затоа уживај
@Coci8 Не ги слушај овие пријателе. Ако сакаш да ја имаш не се откажувај, биди тактичар. Како се игра партија шах, знаеш? Така играј и ти. Во ред, сака да ѝ бидеш пријател, добро, стави празно место меѓу кралицата и кралот, почекај, пополека, биди до неа, прави работи што знаеш дека сака да ѝ се прават. Жените сакаат внимание. Вниманието на долги стази ги разоружува.
Не можеш да се предадеш, чим се случило еднаш нешто, ќе се случи и втор пат.
Епа касно е веќе
Се посра ѓаволот во питата
Ја отерав кај што не треба
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
@Coci8 Не ги слушај овие пријателе. Ако сакаш да ја имаш не се откажувај, биди тактичар. Како се игра партија шах, знаеш? Така играј и ти. Во ред, сака да ѝ бидеш пријател, добро, стави празно место меѓу кралицата и кралот, почекај, пополека, биди до неа, прави работи што знаеш дека сака да ѝ се прават. Жените сакаат внимание. Вниманието на долги стази ги разоружува.
Не можеш да се предадеш, чим се случило еднаш нешто, ќе се случи и втор пат.
Жените сакаат внимание...да..да..ама првото внимание во кревет се памти....ај батали тактики, рокади...нека иде даље..а таа ако сака сама ке го побара.

Епа касно е веќе
Се посра ѓаволот во питата
Ја отерав кај што не треба
Тоооооо мајсторе!!!
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Coci8