Скорешна содржина од Nikola

 1. Nikola

  СУГС Гимназија „Јосип Броз Тито“- Скопје

  А каква врска има сега тоа со темава? Доколку имате нешто во врска со темата слободно постирајте, за годините можете и друга тема да си отворите. Позз ;)
 2. Nikola

  СУГС Гимназија „Јосип Броз Тито“- Скопје

  Грешка е.. немам 25.
 3. Nikola

  По што ќе ја паметам годинава која привршува како и моите планови за следната

  Епа драги форумџии ни изминува и оваа година и останаа уште само 3 дена до крајот на истата. Што е она што ви остави најголем впечаток во вашиот живот и по што ќе ја паметите оваа година која што изминува? Јас морам да кажам дека и покрај тоа што имав многу убави моменти имаше и некои лоши и...
 4. Nikola

  СУГС Гимназија „Јосип Броз Тито“- Скопје

  Бидејќи на форумов немаше ваква тема решив јас да ја отворам. Следната учебна година, т.е. од септември 2013та ќе бидам I-ва средно. По дооолгоооооооо размислување и покрај големите негативни коментари претежно за професорите решив образованието да го продолжам токму овде. Доколку знаете нешто...
 5. Nikola

  Каде планирате да се запишете во средно училиште?

  Луѓеееее, помагајте... Се двоумам помеѓу овие две училишта за во средно. Гимазија дефинитвно.. тоа ми е одлучено, ама незнам која од овие две. Јас сум за Корчагин, но има многу песимистички критики, демек биле све бубалици и било тешко, а во Јосип Броз биле дигнати, нафурани и сл. Мислам средно...
 6. Nikola

  Што недостига на македонските телевизии?

  Епа доволно мислења... сега треба некој друг да стави прст на глава и да подразмисли малку дека на нас ни здосадија сапунициве и останатите глупости што нон стоп се премотуваат во ТВ. Па ајде конечно некој нека се освести и нека ги исполни нашите барања. Да можам јас би го направил сето ова што...
 7. Nikola

  Што недостига на македонските телевизии?

  Ако не се најде некој со добар капацитет на “мозок“ да направи нешто нормално во државава или да оформи асална ТВ ќе остареме со овие срања што ги даваат по телевизииве.
 8. Nikola

  Што недостига на македонските телевизии?

  Леле стварно... кога ќе ми текне на Погрешно време. Пред некоја година ја даваа во лето секој ден пред ТВ во 4 саат по ручек. Инаку ги заборавивме македонскиве актери и ТВ фаци, ако не ги видиш во театар или негде низ град нема кај на друго место да ги видиш...
 9. Nikola

  Смешни грешки при снимање на Тв сериите и смешни/интересни видеа од серии

  Хахахаха. Полн погодок. Конечно ја најдов и оваа тема. Месец јуни 2012 е месец на ЕП во фудбал. Пред некој ден на натпреварот помеѓу Холандија.. не ми текнува која беше другата репрезенација коментарот направи таков кикс за кој се смеев цела вечер. Наместо да каже: -Холанѓанците се во...
 10. Nikola

  Што недостига на македонските телевизии?

  Според вас, која емисија или ТВ шоу треба да го емитуваат телевизиите во Македонија за да се зголеми нивниот рејтинг и конечно да гледаме нешто ново и интересно на телевизиите кои постојано даваат турски серии и српски емисии од кои ни е преку глава.:rolleyes: МИСЛАМ ДЕКА Е КОНЕЧНО ВРЕМЕ ЗА...
 11. Nikola

  Познати парфимерии/дрогерии и нај парфеми за мажи и жени

  Иначе колку пари ги зимаш на точење? Јас имам земено 2-3 пати и мало шишенце е 40 ден. +30 ден. за шишето.
 12. Nikola

  Познати парфимерии/дрогерии и нај парфеми за мажи и жени

  Која од познатите парфимерии според вас се најдобри и кои од нив ги посетувате? Кои парфеми сте ги користеле или кои од нив ви биле најдобри и најубави? ------------------------------- Јас до сега имам користено голем број на парфеми и некои од нив не ги паметам. Последно од парфеми што го имам...
 13. Nikola

  Каде планирате да се запишете во средно училиште?

  Дали некој може да ми каже каков е кадарот во Јосип Броз Тито и Корчагин?? Дали наставниците се строги или... :)
 14. Nikola

  Дали купувате македонски производи и какви искуства имате со истите?

  Хахахах. Сега се сетив дека го имам истово моментално дома. Повелете да мезнеме. :)
 15. Nikola

  Дали купувате македонски производи и какви искуства имате со истите?

  НОРМАЛНО дека купуваме. Производите се преубави. Од Витаминка, Европа, Виталиа, Пивара Скопје, Прилепска Пивара, Винчини, БиМилк, БиФруит, Вива, Агроплод, Алкалоид сите винарии и сите кафиња и уште многу мнооогу македонски прозводи. Единствено нешто што не ми се допаѓаат производите на Елит...