СУГС Гимназија „Јосип Броз Тито“- Скопје

Nikola

Полноправен Член
20 февруари 2012
59
41
18
Skopje
Бидејќи на форумов немаше ваква тема решив јас да ја отворам. Следната учебна година, т.е. од септември 2013та ќе бидам I-ва средно. По дооолгоооооооо размислување и покрај големите негативни коментари претежно за професорите решив образованието да го продолжам токму овде. Доколку знаете нешто повеќе за ова школо или пак доколку учите или веќе сте завршиле во ова школо во можам кажете ми нешто ако знаете. Секоја помош ми е добредојдена и сакам да ги знам вашите мислења, бидејќи иако е рано мислам дека треба да почнам да се спремам зашто знам дека многу ќе ми треба... :sreken
Воедно на сите форумџии однапред да ви ги честитам престојните новогодишни и божиќни празници. СРЕЌНА НОВА 2013та. ♥
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
Бидејќи на форумов немаше ваква тема решив јас да ја отворам. Следната учебна година, т.е. од септември 2013та ќе бидам I-ва средно. По дооолгоооооооо размислување и покрај големите негативни коментари претежно за професорите решив образованието да го продолжам токму овде. Доколку знаете нешто повеќе за ова школо или пак доколку учите или веќе сте завршиле во ова школо во можам кажете ми нешто ако знаете. Секоја помош ми е добредојдена и сакам да ги знам вашите мислења, бидејќи иако е рано мислам дека треба да почнам да се спремам зашто знам дека многу ќе ми треба... :sreken
Воедно на сите форумџии однапред да ви ги честитам престојните новогодишни и божиќни празници. СРЕЌНА НОВА 2013та. ♥
абе ппишува дека имаш 25 год како прва средно ке си ?:zelen
 
  • Like
Реакции: Lepaa

Nikola

Полноправен Член
20 февруари 2012
59
41
18
Skopje
А каква врска има сега тоа со темава? Доколку имате нешто во врска со темата слободно постирајте, за годините можете и друга тема да си отворите. Позз ;)