1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nikola
Последна активност:
26 јануари 2013 во 12:58
Зачленет на:
20 февруари 2012
Мислења:
59
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
18

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
јуни 23
Локација:
Skopje

Сподели:

Nikola

Полноправен Член, Машки, од Skopje

Family is a gift that lasts forever 7 април 2012

Nikola последен пат беше виден/а како:
26 јануари 2013