Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
СДК дечки доста веќе оф топици овде..мислам нема смисла од секој коментар почнувате дискусија:giggle
Ќе ме кара после Дејмон имало уништени теми:rolleyes: :rofl
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Да знам .. секако не ми беше тоа целта .. туку онака спомнав само дека се знаеме :)
Муабетото за казнените го видов од кога веќе пишав тоа погоре...

СДК дечки доста веќе оф топици овде..мислам нема смисла од секој коментар почнувате дискусија:giggle
Ќе ме кара после Дејмон имало уништени теми:rolleyes: :rofl
Дејмон убаво кажува само штета што уште сега тоа неговото не може да дојде до израз дека проблемот така почнува... здравје и добар интернет па кога форумот ќе има 8-10 илјади членови од кои гарант 150-200 различни регистрирани ќе се онлајн во секое време на денот е тогаш оваа опуштена атмосфера ќе биде како што горe пиша пријателот , анархија :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
Ja поминав таа фаза сосмеа и забава 24 пута 7 во 2008 летото на бда во офф-топик ...
Форум ти е нешто како муабет пред зграда, некогаш се зезаш а некогаш и квалитетни муабети паѓаат. За жал вториве се во многу помал број :D
СДК дека ти реков што ти е следен чекор тебе :rofl бадијалџија еден :mstickle
:D
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
СДК дечки доста веќе оф топици овде..мислам нема смисла од секој коментар почнувате дискусија:giggle
Ќе ме кара после Дејмон имало уништени теми:rolleyes: :rofl
овде си е темава за сакам да кажам ... нема оф топици овде ....:cool: а Дејмонче го смирив не се секирај:showoff ... му пуштив поздрав од СИнан Сакич и одма го расположив ..така да немај гајле:* :ninja:ninja:ninja
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
СДК дека ти реков што ти е следен чекор тебе :rofl бадијалџија еден :mstickle
:D
Е па стани моме де, не сум некој играорез ама кога сме кај муабетов
11523239-man-asking-woman-to-dance.jpg


:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi
Статус
Затворена за нови мислења.