Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Moжеш,има милион пештери низ земјава,башка постојат манастири ова посериозен муабет ти е второво
Ниедно од двете не се изолација, мислам поконкретно на друго нешто, второво ти е подобро ;)
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,091
1,093
Скопје
Сдк дека сакам да си купам авионче и секој викенд да си летам за Русија да си ги ѕирнам блиските и во недела да си се враќам.А преку недела би можела да го шетам цел свет... аххххххххххх (wasntme)
Ама убаво викаат надежта последна умира! :mstickle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marchisio

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Ниедно од двете не се изолација, мислам поконкретно на друго нешто, второво ти е подобро ;)
Ти сакаш на пуст остров?
Па да мислам дека манастир е океј,поседиш едно месец дена се помолиш,избистриш глава,после може и поинаква перспектива ќе гледаш се,е таму дрога нема(handshake)
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ти сакаш на пуст остров?
Па да мислам дека манастир е океј,поседиш едно месец дена се помолиш,избистриш глава,после може и поинаква перспектива ќе гледаш се,е таму дрога нема(handshake)
Не верувам во господ па да се молам, господ е една глупава измислица и секогаш ќе биде. Дрога не ми треба фала, и ниту пустиот остров ниту манастирот не се изолација .. кажав дека зборувам за нешто поконкретно :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
СДК дека овој ShakaZulu само у сериозни теми дава мислења.... аман више...дај придужи ни се во смеата и забавата досаден си више :D(hug)
Ja поминав таа фаза со смеа и забава 24 пута 7 во 2008 летото на бда во офф-топик ...
Форум ти е нешто како муабет пред зграда, некогаш се зезаш а некогаш и квалитетни муабети паѓаат. За жал вториве се во многу помал број :D
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ja поминав таа фаза со смеа и забава 24 пута 7 во 2008 летото на бда во офф-топик ...
Форум ти е нешто како муабет пред зграда, некогаш се зезаш а некогаш и квалитетни муабети паѓаат. За жал вториве се во многу помал број :D
башка 2 казнени поени имав од тебе .. не ме познаваш тука знам .. али да ти кажам ник од БДА ме знаеш :D
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Мое маало а и пошироко низ Прилепов на ова 99.99% (ако ви одфрлиме скелротичните на болница) би рекле Си виде ти на ****
(плус)
Еве едно смајли :D додаток на муабетов колку да се дружи со тоа од погоре во цитатот.
ппс: Појма немам кој си, може ме знаеш / те знам ама тоа не ти дава никакво право да окарактеризираш било кого и во најопуштена ситуација.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Мое маало а и пошироко низ Прилепов на ова 99.99% (ако ви одфрлиме скелротичните на болница) би рекле Си виде ти на ****
(плус)
Еве едно смајли :D додаток на муабетов колку да се дружи со тоа од погоре во цитатот.
ппс: Појма немам кој си, може ме знаеш / те знам ама тоа не ти дава никакво право да окарактеризираш било кого и во најопуштена ситуација.
Да знам .. секако не ми беше тоа целта .. туку онака спомнав само дека се знаеме :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.