Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
СДК
Три нешта можат да го уништат човекот: Бесот,гордоста,непочитубањето! Три нешта никој не би смеел да ги изгуби: Надежта,чесноста,мирот.Три нешта во животот никогаш не се враќаат:Времето,зборовите,минатото! Три нешта се највредни во животот: Љубовта,семејството и здравјето!!!
Колку точно.....посебно таа гордоста мене комплетно ќе ме упропастит|-(
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
Сакам да прашам дали може да отворам тема 'Дали прдите, и кога ќе прднете во јавност дали ви е срам ?':ladno Мислам дека уште ваква тема фали (wasntme)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Sugar

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Ne beee... si se sakavme nie i toa mnogu, imashe mnogu ljubov vo taa vrska, jas sto bev so drug toa bese skroz na kraj koga veke pochna da mi stanuva dosadno i nekako monotono... so nego jas porasnav, so nego nauciv se, se sto znam sega vo zivotov ;) ama jbg... sakash promena posle 2 ipol godini, mala bev ushte :p nemoj odma da mi vadish muabeti deka losho vlijaam, bash naprotiv, mnogu sum fina i dobra, covek ke se usreki ako e so mene :D :rofl Sakam da kazam de... :)
Ее пробљем, пробљем... много променљива си била... наизменична :mstickle
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Сакам да кажам едно соопштение
off.net.mk-9862.jpg
Овие од управата од градинка да не се ?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis and Sugar

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Ее пробљем, пробљем... много променљива си била... наизменична :mstickle
Хахахахаха абе не, сега сум голема веќе :rofl Сега само дечко ми си го сакам и си го лапам, драпам и тако даље... :cool: Веќе не сум толку љубопитна да видам шо имаат да понудат другите мушкарци :giggle тогаш бев мала и дечкото ми беше прв во се па морав и нешто друго да видам, да пробам, пуста љубопитност (think)

А бе ќе има журка ама со внимание на наставниците,и после ти опушти се да бркаш женска на таква журка:zelen
Он не ни смее да помисли да брка други женски осим мене :sreken небитно каква журка ќе има :mstickle
 
Статус
Затворена за нови мислења.