Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
21:21 цагер...како да не....даље...чоек...не ми се верува дека денес сум на еден сендвич од работа.нишо неам јадено....ни ми се јади.....појдов и јас по матната....
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
21:21 цагер...како да не....даље...чоек...не ми се верува дека денес сум на еден сендвич од работа.нишо неам јадено....ни ми се јади.....појдов и јас по матната....
Цагер е на сказалки,ова нема благе везе,дигитален
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 048

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Сакам да прашам каква е таа држава што повеќе мисли за пензионерите од колку за младите? Потоа се чудат зашто сите му ја дувнаа за странство! Нека нашиве политичари бар ЕДНАШ се качат во гратски автобус во Вторник или Петок да видат со што се соочуваме ние обичните смртници!
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
СДК во моментот кога во една држава дрогата станала поефтина од алкохолот, не барај здрава младина и иднина на државата .
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Trouble

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
А шо се деси со љубовта, со верноста? ах бе лошо влијајш на луѓето....
Ne beee... si se sakavme nie i toa mnogu, imashe mnogu ljubov vo taa vrska, jas sto bev so drug toa bese skroz na kraj koga veke pochna da mi stanuva dosadno i nekako monotono... so nego jas porasnav, so nego nauciv se, se sto znam sega vo zivotov ;) ama jbg... sakash promena posle 2 ipol godini, mala bev ushte :p nemoj odma da mi vadish muabeti deka losho vlijaam, bash naprotiv, mnogu sum fina i dobra, covek ke se usreki ako e so mene :D :rofl Sakam da kazam de... :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 990Freak

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Ne beee... si se sakavme nie i toa mnogu, imashe mnogu ljubov vo taa vrska, jas sto bev so drug toa bese skroz na kraj koga veke pochna da mi stanuva dosadno i nekako monotono... so nego jas porasnav, so nego nauciv se, se sto znam sega vo zivotov ;) ama jbg... sakash promena posle 2 ipol godini, mala bev ushte :p nemoj odma da mi vadish muabeti deka losho vlijaam, bash naprotiv, mnogu sum fina i dobra, covek ke se usreki ako e so mene :D :rofl Sakam da kazam de... :)
умре ѓупката шо те фалеше па мораш сама да се фалиш сега ... :)
туку да прашам еден куп матуранти имаше е нигде слики од матурите .... шо ке беше ова
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Сакам да кажам едно соопштение
off.net.mk-9862.jpg
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Како дедо ми не ми оставил наследство па да можев сега да си купам некоја X6 -ка и да си го ладев.Живот скапан ебати, цел живот работиш за на крај да умреш.
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Се вратив од шетање, колку брзо минува времето кога ти е интересно :D, па утре сум и на школо |-(

Го направив тоа проектот по биологија за пушењето цигари и зависност, ако му треба на неекој ќе донирам, нели Мајка Тереза сум :rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_melnicanecot
Статус
Затворена за нови мислења.