Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Пробај да га натераш да се искаже. Милом или силом, не е важно :D
пробувам и тешко ми оди,личноста се прави наивна дури ме игнорира....ја будала ли сум бе што си кажувам се јасно и гласно? И што сакам и што не сакам?:banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
маму му е*у сакаше да пишу нешто там за калиоОпи и глеам оп мушичка ми кивна лево доле до старт : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty, Sugar and melpomena

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Сакам да кажам дека онаа темата Лајнарки! абе во очи ме боди цел ден. Цело време прам отвори затвори пак отвори пак затвори. Ех бре мајоре се гледа дека си по Мода и убавина дека тоа ти е јака страна. Се мислам денес ако стегна некој на мојот профил каде има пишувано "The_Mayor ја прегледува темата Лајнарки! пред неколку секунди" ,и така неколку пати по ред да ме има зафатено што си има помислено?:^)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Сакам да кажам дека онаа темата Лајнарки! абе во очи ме боди цел ден. Цело време прам отвори затвори пак отвори пак затвори. Ех бре мајоре се гледа дека си по Мода и убавина дека тоа ти е јака страна. Се мислам денес ако стегна некој на мојот профил каде има пишувано "The_Mayor ја прегледува темата Лајнарки! пред неколку секунди" ,и така неколку пати по ред да ме има зафатено што си има помислено?:^)
Сакам дк оти тој незнам шо има помислено ама знам зошто тој стегал на твојот профил:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor
Статус
Затворена за нови мислења.