Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Сдк дека предлогот за темата со венчавките и не излезе така лош:giggle...ем се подисчистија другиве теми ем се множат мислења на форумов:D...може па и до вистинска венчавка ке дојде па една од собиранките ке биде во некој ресторан и ке го чекаме бидермаерот:giggle
Сдп има ли некој гладен?:trepka:ladno
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Охо, ми заврши Прстенот на Канал 5. У пм со мозоков. Ем ми стиска, ем не ми дава да сменам канал.
Нема везе де, и онака не планирав три дена да спијам... :ladno
Таман имаме време да си поприкажеме со Самара за одржување на косата со бунарска вода.
Ме мачи и кај ќе си ги сушам гаќите одсега. Над пареа од манџа, да примат и арома, а постарине таман ќе може да се вадат дека жолтата дамка им е од реата на манџата.
Германец смее да се испува на сред улица и тоа е сосема нормално, јас не можам гаќа на сопствена тераса да закачам. Демек памучна гаќа на жица толку куроповикателна е, што сите ќе земат двоглед и ќе ја стрелаат со желни погледи.
Немаме закон за психопати, педофили и убијци, ама затоа имаме за гаќи! Битна е иновативноста.
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123

Сакам да кажам дека претерав веќе со песнана на рипит, дајте идеја некоја друга песна затоа шо веќе ќе почне по нерви да ми гази :stomp ПиЕс Го обожавам дождооооооов (inlove) ќе се спие со мерак вечерва ;):cloud
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Сакам да кажам дека претерав веќе со песнана на рипит, дајте идеја некоја друга песна затоа шо веќе ќе почне по нерви да ми гази :stomp ПиЕс Го обожавам дождооооооов (inlove) ќе се спие со мерак вечерва ;):cloud
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Ауууу неее, нееее.... не ја можам веќе песнава, по цел ден ми пее во кафич уште и по дома ми фали да си ја пуштам :banghead
не дека не е добра, немој погрешно да се сфатиме ;) Бај Д веу си најдов нешто друго, Кид Куди ќе си го слушам сега :smug
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

iskra

Староседелец
21 октомври 2011
204
301
1,063
СДК дека се регистрирав пред малку на бадијала под истото име. Гледам малце исти се во дизајн но различни по боја :) Само имаат повеќе теми. Сепак најинтересно ми останува Црнобело форум :)

П.С. Си имам форумски другарчиња на Црно-бело :)
бадијала се копи - пасте форумот..бледа копија:)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Сдк Модераторот вика вака:
Ти ја избришав темата оти не ми се допаќа:)
Машала добра причина нашла....јес да темата не е којзнае што ама ако реперот за креирање на еден форум е една личност тогаш форумот нема да биде форум туку нејзиниот дневник:D....ај да сме живи и здрави
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
сдк интересно е на форум, но не и кога на него се чуствуваш како да си на школо,
или па чекаш укор од шефот на работа...
 
Статус
Затворена за нови мислења.