Секс - со или без заштита?

Baron89

Полноправен Член
18 март 2012
50
50
18
35
без,најубаво е филингот е друг а за тоа што викате дека треба да е стабилна врската нема врска а ако се плашиме од бремност тоа кога тогашке дојде дали денес дали утре исто ти е
 

raim

Нов член
22 февруари 2012
12
4
3
30
абе остај разлика ама ако ти се јави по 9 месеци ити вика честите стана такто ил ти му се јавиш на некој? незгодно е. а и плус можиш да закачиш нешто лошо... таков е времето сега..

Sea malce kje mi se iznasmeete ama jas nz za vakvi raboti sakam samo da ve prasam JAS do sega ne sum ebel...dali koga kje ja skines kje mora da tece krv..??
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hkakashi and parvati

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
Sea malce kje mi se iznasmeete ama jas nz za vakvi raboti sakam samo da ve prasam JAS do sega ne sum ebel...dali koga kje ja skines kje mora da tece krv..??
Раиме немој да си безобразен и деца читаат на форумов. :D Не да тече, ќе шприца ко артерија да си и скинал, а не химен. Да му веруваш на дедо. :pusi
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Slatki4ka

Ludi Milojko

Нов член
19 март 2012
2
0
1
35
Desno Posle Tumbata !
ај ти лижи сладолед преку огледало ??? Без заштита :) али само ако е проверена особата со која ке си водам љубов :) оти еднаш акнав трипер :)))
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,091
1,093
Скопје
Поубаво кондоми да купува,отколку пелени. :trepka
Раиме немој да си безобразен и деца читаат на форумов. :D Не да тече, ќе шприца ко артерија да си и скинал, а не химен. Да му веруваш на дедо. :pusi
Е немора да значи кај секој е различно :D