Чет муабети (ти реков-ми рече)

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Мистерија..зарем не ја познаваш?
Nope. Не ја знам. Ваљда баш затоа што е мистерија. ;)

А ти кој беше во минатиот живот?:^)
Прв живот ми е ова. :rofl Што е ова, Super Mario? Ти пази како играш последен живот ти е ова. :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
@Sвездичка никој на никого не се правда не изигравај сега ти Катица Јанева , јас дадов мое видување на тоа што е кажано и одговорено без лоша намера кон никого, а тука нема популарни мислам дека , секој со свој коментар , ако сакаш да бидеш Сара Леши тоа не е тука :cool:
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
@Sвездичка никој на никого не се правда не изигравај сега ти Катица Јанева , јас дадов мое видување на тоа што е кажано и одговорено без лоша намера кон никого, а тука нема популарни мислам дека , секој со свој коментар , ако сакаш да бидеш Сара Леши тоа не е тука :cool:

Ајде професоре не трубете многу. Се гледа дека му љубоморите на @incule зошто е активна. Ако сакате да сте попуарни и најдобра пи**** како Сара Леши водете се по примерот на инчуле, само не се спуштајте премногу доле ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
@incule без разлика дали си бот, робот или хуманоид, хиперактивна си. Токму таква енергија бара форумов. :D (y)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: incule

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
  • Ми се допаѓа
Реакции: incule

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Ете така и кажете му на професорот да не љубомори зошто досаден е веќе, нека ја остави инчуле да си пишува.
Инлуле од сега ми е фаворит за форумџика за 2017 (hug):zelen(star)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: incule

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Да, дааааааааа..баш таков црно-бел хумор...абе иди бегај и ти:mad:
]:) ]:) ]:)

(hug)

Немав никаква лоша намера искрено. Nobody's perfect. Не исмевам ништо. Тоа бот, робот се однесуваше во смисла на активност пошто роботите не спијат. You got any problem with me? :^) Дојди да смириме тензии. Дива си. :) Wilder than my wildest dreams. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja