Чет муабети (ти реков-ми рече)

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Еден млад мажјак тука е мнооогууу сакан, најсакан, ама не кажувам кој.
А и јас сум некако среќна денес.
Ти го сакаш тој мажјак или е сакан од некоја друга црнобелка? Разјасни ја љубовната прича. :D Отсекогаш ме занимале љубовни драми и кој со кој/а сака да се љуби и пари хаха. :giggle Shed some light on the mystery! :D

Љубов е добра и здрава ствар треба да се практикува. :)
 

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,070
1,133
Ти го сакаш тој мажјак или е сакан од некоја друга црнобелка? Разјасни ја љубовната прича. :D Отсекогаш ме занимале љубовни драми и кој со кој/а сака да се љуби и пари хаха. :giggle Shed some light on the mystery! :D

Љубов е добра и здрава ствар треба да се практикува. :)
И јас го љубам и он ме љуби
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki and BadBoy007

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
@corki :wavespinшто бараме овде жити бога:^) прочитај им ја љубовната сосојба, кој сингловача, кој ни родена мајка не го сакала(facepalm) абе овде станало форум за напуштени мажјаци(да не кажам несакани):zelen
:svirka
Каде би отишле бре мисти,зарем не гледаш дека мало е вљубена,а сигурно има и некој друг,значи не се сите сингл!
А и јас сум си сакан де!:)
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Каде би отишле бре мисти,зарем не гледаш дека мало е вљубена,а сигурно има и некој друг,значи не се сите сингл!
А и јас сум си сакан де!:)
Знам за тебе дека си сакан, женскиов дел од форумов те обожаваат(ги нема сега тие), мислев што бараме а не каде да одиме;)
Знаеш онаа работа кога ѓаволот немал што да прави, си го чешал задникот..така и јас, немав што да правам, мозокот на пасење и на рчкање го ставив:giggle ете така и си дознавме кој е вљубен(hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
А и јас сум си сакан де!

Не е тоа, веројатно имаш запек...

Знам за тебе дека си сакан, женскиов дел од форумов те обожаваат(ги нема сега тие), мислев што бараме а не каде да одиме;)
Знаеш онаа работа кога ѓаволот немал што да прави, си го чешал задникот..така и јас, немав што да правам, мозокот на пасење и на рчкање го ставив:giggle ете така и си дознавме кој е вљубен(hug)

За да пратиш мозок на пасење потребно е да го имаш, што во случајов е крајно дискутабилно...
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Знам за тебе дека си сакан, женскиов дел од форумов те обожаваат(ги нема сега тие), мислев што бараме а не каде да одиме;)
Знаеш онаа работа кога ѓаволот немал што да прави, си го чешал задникот..така и јас, немав што да правам, мозокот на пасење и на рчкање го ставив:giggle ете така и си дознавме кој е вљубен(hug)
Баш така,одмна се дозна кој е вљубен и колку се среќни со нејзините сакани.:)

Но истовремено постојат идиоти кој што се разочарани од својот живот,и цел живот барат кривец за нејзината неуспешност!Но нема што да се прави на тие таквите,што чекат исклучиво на државната помош!
Но тие и не се воопшто важни ,нејзиниот гнев за изгубеното го истурат по соџијалните мрежи,а нема кој да ги разбере и да им помогне.
Нејзиниот пораз повторно ги стресе и уше повеќе ги разбесни,но веќе реков,нема што да им се прави,освен да им го гледаме сеирот,што друго!

Мисти и јас немаше што да правам,па наместо да си го чешам задникот,си реков,јас ќе те сакам;).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Баш така,одмна се дозна кој е вљубен и колку се среќни со нејзините сакани.:)

Но истовремено постојат идиоти кој што се разочарани од својот живот,и цел живот барат кривец за нејзината неуспешност!Но нема што да се прави на тие таквите,што чекат исклучиво на државната помош!
Но тие и не се воопшто важни ,нејзиниот гнев за изгубеното го истурат по соџијалните мрежи,а нема кој да ги разбере и да им помогне.
Нејзиниот пораз повторно ги стресе и уше повеќе ги разбесни,но веќе реков,нема што да им се прави,освен да им го гледаме сеирот,што друго!

Мисти и јас немаше што да правам,па наместо да си го чешам задникот,си реков,јас ќе те сакам;).
Потполно си во право со пишаното и да не ја должам,нека пукнат душманите и несаканите и отфрлените..ние битно си се сакаме(hug)и сите останати кои знаат да не почитуваат такви, какви што сме си од мајка родени;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Песимистичко сценарио би било вашето раѓање од мајка иако не е невозможно, поголема е веројатноста да се работи за резултат на протекување на контаминанти од хемиска фабрика.
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Песимистичко сценарио би било вашето раѓање од мајка иако не е невозможно, поголема е веројатноста да се работи за резултат на протекување на контаминанти од хемиска фабрика.
Види вака, сите веќе го научивме твојот речник, твојот стил на изразување...ти си таков и крај на приказната.
Мислам дека никој не го интересира за твоето мислење за други ликови...и најкултурно те замолувам да не се буткаш кај што не ти е место, форумов е голем и има место за сите питоми мачки.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki