Чет муабети (ти реков-ми рече)

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Анхис перверзњачиште ниедно :zelen
Мкд јазикот предизвикува импотенција и фригидност. Колку и да сум напален ако само помислам на збор како `натрти се` веднаш ќе следи брзо повлекување на крвта од пенисот а можен е и пат на Света Гора...(party)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Анхис перверзњачиште ниедно :zelen
Мкд јазикот предизвикува импотенција и фригидност. Колку и да сум напален ако само помислам на збор како `натрти се` веднаш ќе следи брзо повлекување на крвта од пенисот а можен е и пат на Света Гора...(party)
Туф...сега ќе барам од админите да го смениме зборот со „сврти се“ :) Само за да не ме колнеш за овенатоста :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Туф...сега ќе барам од админите да го смениме зборот со „сврти се“ :) Само за да не ме колнеш за овенатоста :)

Нема потреба тоа е само моја перцепција. што да се праи таков е мкд јазикот :x
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Аркантос

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Ми фалат 2 мислења а пазев што пишувам, кој ги избришал пролив да го стегне цел месец, од веце да не излезе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Io Sono

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ми фалат 2 мислења а пазев што пишувам, кој ги избришал пролив да го стегне цел месец, од веце да не излезе.
Да не мислиш дека вонземјани читаат форуми на Земјата па ќе испуштат битни податоци? Форумов цел го снемува, ти па за 2 мислења. И онака нема кој да ги чита.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Лујџе помалку расправии, а повеќе забава е добро за сите.
Инаку јавно кажувам да немате срам и да одговорите на прашањата кои ви се поставуваат преку конверзација и кои се потребни за да се создаде весникот. На 20 членови им се поставува прашање, 5 одговараат, а подоцна 30 ќе кењаат дека весникот е шит и дека форумот е монотонија.
Весникот се прави за да ни биде интересно и за да се прочита нешто што не е прочитано, ние самите одлучуваме дали ќе ни беде форумов топ или ќе се губиме едн по еден од форумов.
Ова ко оние што се убацуваат со „Продавам точак“ кога ќе начекаат гужва. :zelen

Не мислам дека народот се срами, туку му е досадно и ко на учесник, и ко на читател.
Едни те исти се повторуваме. Комотно можам за минимум 3 лица во нивно име да одговорам кај биле и што правеле преку летото, чисто од што сум ги читала по темиве.
Ни уредникот, ни читателот се криви за неактивноста и немањето волја. Свежа крв нема, а старата е речиси исцицана и тоа е... (think)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Луѓе моја возраст на големо се мажат и женат, се снаоѓаат за кредити пошто уз првото, веќе мислат и на трето дете.
Други луѓе учествуваат во хуманитарни организации ширум светот, го мозгаат лекот за рак и се селат на Марс.
И онда тука некаде во купот ликови сум и јас - си имам симпатија од стрип и си верувам дека ќе си го најдам некаде по светов.
(facepalm)
:zelen:zelen:zelen
Толку дал Горнион, велат стариве.

Некои и субвенции земаат за трече дете, викторче додуша не верувам дека оплодил некоја ама зема субвенции за мушмули и диви сливи.
Лесно ви е вас жените да си се заљубувате на стрип јунаци, за нас машките љубители на стрип е потешко, све `пендреци` се во главна улога по стриповите...